فراخوان ها

معرفی داوران بخش پوستر جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی، مصطفی اسداللهی، فرزاد ادیبی و کیانوش غریب پور آثار بخش پوستر جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی  را داوری خواهند کرد.

مصطفی اسداللهی

مصطفی اسداللهی متولد 1329 در تهران و فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشگاه سوربن پاریس  است . مصطفی اسداللهی از جمله موسسان انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و عضو هيات علمي دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران بوده است. از دیگر سمت ها و افتخارات وی در بخش گرافیک می توان به رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، عضو هیئت برگزاری نمایشگاه پوسترهای تجربی ایران ، دبیر هفتمین نمایشگاه دوسالانه طراحان گرافیک ایران، مدرس دانشگاه  و… اشاره کرد.

فرزاد ادیبی

فرزاد ادیبی متولد 1346 در سنقر و فارغ‌التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه تهران است. وی دارای گواهینامه‌ی درجه یک هنری ست و بیش از ۲۰ مقاله در باره‌ی گرافیک نوشته است و در ۱۶۰ نمایشگاه جمعی و انفرادی در داخل و خارج از كشور شرکت کرده و جوایزی را نیز کسب کرده است. ادیبی عضو شورای سیاستگذاری، دبیر و داور نمایشگاه‌های متعددی بوده و با ناشرین ومطبوعات به عنوان مدیرهنری ، طراح گرافیک و تصویرگر، همکاری می‌کند. ادیبی در برخی از مراکز علمی وآموزشی از جمله دانشگاه تهران،دانشگاه هنر، دانشگاه آزاد واحد امارات، دانشگاه سوره و…به تدریس پرداخته است.


کیانوش غریب پور

کیانوش غریب پور متولد 1348 و فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه هنر به عنوان طراح گرافیک، تصویرگر و مدیر هنری شهرت دارد. فعالیت هنری‌اش را از اواسط دهه ۱۳۶۰ با کارتون مفهومی شروع کرد و باتصویرگری برای مطبوعات و کتاب کودک ادامه داد. عضویت در هیأت‌های داوری مسابقه‌های هنری، ریاست دو دوره هیأت مدیره انجمن تصویرگران ایران و عضو هیأت مدیره انجمن طراحان پوستر تئاتر ایران از جمله سوابق این استاد بزرگ است. وی همچنین ریاست دو دوره هیأت مدیره انجمن تصویرگران ایران و و دبیری و عضویت در شورای سیاست‌گذاری رویدادهای هنری را  در کارنامه‌اش داشته است.

جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی در سه بخش عکس،پوستر و تصویرسازی با دبیری حمیدرضا صالحیه یزدی و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد، خانه فرهنگ صدوقی، گروه ستاره کویر یزد و خانه مارلیک شهر تاریخی یزد در حال برگزاری است که زمان برگزاری نمایشگاه و اختتامیه این جشنواره متعاقباً در سایت نگارخانه مارلیک به نشانی www.marlik.info اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *